Waporyzator

Vaporizer | Grinder | CBD

Czym jest vaporizer?

Co to jest wapowanie?

W ostatnich czasach wapowanie stało się popularne za sprawą rozprzestrzenienia się vaporizera. Vaporizer jest to urządzenie służące do inhalacji bezdymnej. Tradycyjne spalanie zostało zastąpione zjawiskiem odparowywania pewnych substancji w określonej temperaturze. Materiał (susz lub koncentraty – olejki, woski) jest podgrzewany do wysokiej, ustalonej przez użytkownika temperatury. Substancje czynne uwalniają się w określonych dla nich temperaturach i umożliwiają w ten sposób inhalację.

Jakie są rodzaje vaporizerów?

Vaporizery mogą występować w kilku rodzajach. Wyróżnia się przenośne lub stacjonarne, kondukcyjne lub konwekcyjne oraz hybrydowe. Waporyzatory kondukcyjne działają na zasadzie stałego podgrzewania komory, do której nabija się susz lub koncentrat. Ten typ jest tańszy i szybciej się nagrzewa. Waporyzatory konwekcyjne mają komorę w której umieszczamy nasz koncentrat i jest ona podgrzewana gorącym powietrzem w momencie, gdy bierzemy wdech. Na nasz materiał nie działa cały czas gorąca temperatura. Vaporizer hybrydowy łączy w sobie obie metody podgrzewania kondukcyjnego i konwekcyjnego.

Wraz ze wzrostem popularności tego typu urządzeń na rynku pojawiło się wiele firm oferujących swoje produkty. Między innymi na rynku możemy spotkać takie marki jak g pen, focusvape, xvape czy mighty. Każda z tych firm oferuje nam wysokiej jakości urządzenie, które pozwoli nam przeprowadzać inhalację.

Model FovusVape Pro S Premium może pochwalić się potężną i unikatową funkcjonalnością, jakiej można by oczekiwać od o wiele droższych urządzeń. Posiada wymienną, pojemną baterię, co gwarantuje dłuższe sesje. Dodatkową zaletą jest fakt, że z urządzenia można korzystać również podczas ładowania baterii. Ustnik wykonany z żaroodpornego szkła dostarcza gładką, smakowitą i przyjemną parę. Elegancka i wytrzymała konstrukcja dopełniona jest gamą użytecznych funkcji, takimi jak wibracje, zapamiętywanie ustawień i automatyczne wyłączanie.

Model G Pen Elite to vaporizer przenośny, zaprojektowany ergonomicznie, nowoczesny i konwekcyjny waporyzator, z wyświetlaczem LED, dokładną regulacją temperatury i ceramiczną komorą grzewczą. Posiada systemem ogrzewania ceramicznej komory z wszystkich stron, co sprawia, że vaporyzacja jest równomierna i czysta. Ma pełną kontrole regulacji temperatur do 93°C do 220°C. To urządzenie jest zasilane wysokiej jakości baterią litowo-jonową.

XVape FOG to przenośny urządzenie do suszu. Pomimo swoich niewielkich gabarytów dostarcza parę bardzo czystą i wyrazistą o dobrym smaku. Do tego jest bardzo prosty w obsłudze. Urządzeniem steruje się przy pomocy jednego przycisku. Jest wykonany z solidnego metalowego stopu.

Jak widać na rynku występuje bardzo wiele różnych firm polecających nam swoje produkty, więc każdy znajdzie dla siebie idealny vaporizer.

Leave a Reply